Naše nabídka

Uvedené ceny jsou platné při výstavbě domu do 30.6.2022.
V současné době stavíme v maximální vzdálenosti do 70km od města Rousínov (okres Vyškov).
Stavíme také individuální projekty.

Šířka našich obvodových stěn domu je 39,5 cm (je to dáno především nadstandardním zateplení, které ve STANDARDU nabízíme). Šířka vnitřních stěn domu je 12,5 cm.

Tepelné ztráty našich domů se pohybují v rozsahu od 4 do 5 kW, což svědčí o velmi kvalitním zateplení domů a vhodně zvolených materiálech.

NÍZKOENERGETICKÉ DŘEVOSTAVBY

Zde můžete vybírat z naší nabídky typových domů. Pokud Vás žádný dům nezaujal, nezoufejte! Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a dokážeme vyhovět Vašim konkrétním přáním a představám. Ve spolupráci se špičkovými projektanty Vám vypracujeme projekt na míru.

CENA DOMU NA KLÍČ zahrnuje kompletní realizaci rodinného domu na klíč – k nastěhování. V níže uvedeném odkazu Standard. vybavení naleznete upřesnění výbavy našich domů. Námi navržené a používané materiály lze na vaše přání libovolně měnit. U nás máte výběr zařizovacích předmětů a všech barevných odstínů ve vlastních rukou.

STAVBA DŘEVOSTAVBY SVÉPOMOCÍ?

Ano, i v tomto směru Vám rádi pomůžeme a poradíme. Před zahájením, ale i v průběhu realizace se lze vzájemně domluvit na konkrétních ETAPÁCH VÝSTAVBY. Pokud Vám realizujeme rodinný dům pouze do určité etapy, v dalších krocích kdy si dům sami dokončujete, je možné se s námi bezplatně poradit.

MŮŽETE SI OBJEDNAT TYTO ETAPY VÝSTAVBY:

  • STAVBU DOMU NA KLÍČ
  • HRUBOU STAVBU S OKNY A ZÁKLADOVOU DESKOU
  • HRUBOU STAVBU S OKNY, BEZ ZÁKLADOVÉ DESKY